Reference

 

alt

"Dovolte, abych po skončení DS Meetingu Tupperware Czech Republic spol. s r.o., který se konal 20.4.2016 v kongresové místnosti Sázava, poděkoval za Vaši profesionalitu, ochotu a vstřícnost, kterou jste projevili při zajištění tohoto setkání. Doufáme, že budeme mít možnost spolupracovat s Vámi i při dalších akcích pořádaných naší společností."

Ondřej Ševčík, Sales and Admin Assistant, Tupperware Czech Republic & Slovakia

 

alt

"Chtěla bych Vám i vašim kolegům poděkovat za ochotu, rychlý a vstřícný přístup personálu během našeho školení. Všechny naše požadavky, byly bez problémů a hlavně rychle splněny. Hotel je krásný, čistý a leží v příjemné lokalitě."

Ivana Kroupová, Procurement specialist, TÜV SÜD Czech s.r.o.alt

 "Dovolte mi, prosím, poděkovat Vám za pomoc, laskavé jednání a hlavně vstřícnost při organizaci našeho semináře Jeřáby 2015, který se u vás v termínu 26.-27.5.2015 uskutečnil. Současně bych chtěla poděkovat personálu restaurace i kuchyně pod vedením velmi milé paní "vedoucí", která vždy s úsměvem řešila naše požadavky a přání."

Ing. Kateřina Látalová, Ph.D., DTO CZ, s.r.o.

 

 

alt

"Hotel Santon využíváme pro pořádání našich konferencí i dalších akcí pravidelně řadu let. Je výhodný nejen svojí atraktivní polohou, ale zejména úrovní poskytovaných služeb, která je schopna zajistit pořádání konferencí s vysokou kvalitou a profesionalitou - počínaje technickým zabezpečením jednání a konče kvalitní kuchyní. Velmi pozitivní ohlasy míváme od všech účastníků konferencí, kteří se sem rádi vracejí. S pořádáním našich akcí v tomto hotelu počítáme i v následujících letech."

Doc. Ing. Miroslav Škopán, CSc., prezident ARSM