Masáže

Wellness Centrum Santon nabízí celou řadu masážních služeb od odborných masérů, a díky dvěma odděleným masérnám je možnost využít i párové masáže.

 

Flexi masáž

Masáž klasickými masážními technikami přizpůsobená potřebám a zdravotnímu stavu zákazníka. Nabízíme ji v časových intervalech 25 minut, 55 minut a 85 minut.

 

Masáž lávovými kameny

Masáž za pomocí nahřátých kamenů, které se přikládají na energetická regulační centra Vašeho těla tzv. čakry. Masáž je vhodná zejména v zimě nebo chladném počasí, kdy kameny prohřejí tělo do hloubky.

 

Bali masáž

Celková masáž s použitím plynulých kontaktních hmatů podobně jako u thajských masáží. Bali masáž je rozdělena do 3 fází, která zahrnuje použití vzorovaného šátku, tzv. sárongu, dále probíhá masáž „na sucho“ a na závěr jsou použity vonné oleje.

 

Baňková masáž

Je starověká čínská metoda. Po přiložení baněk na kůži vzniká podtlak, který způsobí silné prokrvení, prohřátí a okysličení daného místa. Tím se odplaví škodliviny z celého těla a nastává úleva od bolesti.

 

Obličejová masáž

Uvolňuje napětí, prokrvuje a zpevňuje obličej, za použití např. šípkového nebo meruňkového oleje.

 

Medová masáž

Je masáží detoxikační. Za použití nahřátého medu je kůže prokrvována a hydratována. Tělo se tak zbaví nahromaděných škodlivin.

 

Masáž hlavy a šíje

Tato masáž je vhodná při bolestech hlavy a krční páteře. Ulevuje od stresu a uvolňuje blokády.

 

V případě dotazů prosím neváhejte kontaktovat pracovníky Wellness Centra Santon na tel.čísle: +420 702 152 841 nebo na emailové adrese: wellness,santon,cz.