Cvičební sál

V nově zrealizovaném cvičebním sále je k dispozici běžecký trenažer a orbitrek. Dále sál disponuje celou řadou posilovacích pomůcek, které je možné využít. Jsou to např. činky, kettlebelly, trampolínky, bossu, TRX, balanční balóny, švihadla, podložky, závěsné systémy (SM) a další. Probíhají zde také sálové lekce.

SM SYSTÉM

Metoda, vyvinutá fyzioterapeuty, které Vám napraví záda. Je určená pro osoby s bolestí zad a okolí. Tato metoda, je i vhodnou prevencí bolestí zad. Vybrané cviky posilují problematické zádové partie, břišní svaly a hluboké svaly celého těla. Hodina představuje spíše terapii, než lekci. SM systém je ideálním cvičením pro prevenci bolesti zad, nápravy skoliózy, podpory správného držení těla a rehabilitai po operaci páteře, kyčlí a kolen.

 

POWER JÓGA

Moderní pojetí cvičení jógy, systém cvičení určený pro širokou veřejnost, jež se nechce věnovat jen meditaci a náročným jogínským pozicím. Procvičíte si celé tělo, koncetrujete se, zpevníte svalstvo a vzápětí přichází protaženía uvolnění celého těla. Vše je podporováno hlubokým a pravidelným dechem, který tělo zahřívá.

 

JÓGA

Kombinace fyzické a psychické aktivity, která přináší snížení stresu a úzkosti. Pomocí pozic (ásan) je dosaženo zvýšení pevnosti a pružnosti těla.

 

 PILATES

Metoda vhodná, bezpečná a účinná pro udržování celkové tělesné kondice v jakémkoliv věku. Je vhodná opravdu pro každého, jelikož má rehabilitační účinky.


POSILOVÁNÍ CELÉHO TĚLA

Lekce je zaměřena na posílení problémových partií břicha, hýždí, boků, stehen a paží. Lekce je dynamičtějšího rázu, kombinuje se cvičení s vlastním tělem i s pomůckami.


JUMPING

Celá lekce se odehrává na trampolíně. Cviky jsou prováděny do rytmů hudby, podle cvičitele. Lekce je vhodná i pro začátečníky. Je to cvičení velmi efektivní, bezpečné a šetrné pro vaše klouby.

 

 

V případě dotazů prosím neváhejte kontaktovat pracovníky Wellness Centra Santon na tel.čísle: +420 702 152 841 nebo na emailové adrese: wellness,santon,cz.