Cvičební sál

V nově zrealizovaném cvičebním sále je k dispozici běžecký trenažer a orbitrek. Dále sál disponuje celou řadou posilovacích pomůcek, které je možné využít. Jsou to např. činky, kettlebelly, trampolínky, bossu, TRX, balanční balóny, švihadla, podložky, závěsné systémy (SM) a další. Probíhají zde také sálové lekce.

SM SYSTÉM

Metoda, vyvinutá fyzioterapeuty, které Vám napraví záda. Je určená pro osoby s bolestí zad a okolí. Tato metoda, je i vhodnou prevencí bolestí zad. Vybrané cviky posilují problematické zádové partie, břišní svaly a hluboké svaly celého těla.

 

POWER JÓGA

Moderní pojetí klasické jógy. Při tomto komplexním cvičení procvičíte celé tělo, koncentrujete se, zpevníte svalstvo a uvolníte celé tělo. Pravidelné hluboké dýchání podpoří celé cvičení a zahřívá tělo.

 

JÓGA

Kombinace fyzické a psychické aktivity, která přináší snížení stresu a úzkosti. Pomocí pozic (ásan) je dosaženo zvýšení pevnosti a pružnosti těla.

 

V případě dotazů prosím neváhejte kontaktovat pracovníky Wellness Centra Santon na tel.čísle: +420 702 152 841 nebo na emailové adrese: wellness,santon,cz.